ÇÖZÜME VE GÜVENE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA SWC

ÇÖZÜME VE GÜVENE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA SWC

HİZMETLERİMİZ

Ürün Belgelendirme

SWC olarak dünyanın birçok ülkesine yönelik ihracat ve ticaret izinleri temininde büyük deneyime sahibiz. Uzun yıllardır birçok küresel firmanın danışmanlığını başarıyla yürütmekteyiz. Danışmanlığımız kapsamında zaman ve işgücü kaybı yaşamanızın öne geçmeyi amaçlıyoruz.

Sistem Belgelendirme

ISO Uluslararası Standartlar Organizasyonu (International Organisation of Standardization) terimin baş harflerinde oluşmuş bir kısaltmadır. Adından da anlaşılacağı gibi dünya çapında yoğun bir geçerliliğe sahiptir. ISO Standartları küresel düzeyde en fazla saygınlığa sahiptirler ve birçok ülkede yasal olarak da dikkate alınır.

Gözetim

Gümrüklerde ve iç piyasada yapılan kontroller temelde ürünün kalite çıtasını yakalayıp yakalamadığını sorgular. Satın alıcı şirketler de kalite dışında, sözleşmeye uygun noktalara uyulup uyulmadığını bilmek isterler. Bu noktada profesyonel gözetim hizmeti satın almayı tercih edebilirler.

Ürün Testleri

Ürünlerinizi ister ülke geneline, ister küresel pazara sunmayı amaçlıyor olun. Kalitesinden emin olmak isteyebilirsiniz. Herhangi bir kalite belgesine başvurmadan önce işleriniz kolaylaştıracak olan bu test çalışmaları, üretim parkurunuza ne tür yatırımlar yapacağınıza dair de size yol gösterecektir.

Rusya Ve Ukrayna'da Şirket Kurulumu

Tüm dünyada küresel ekosistem gittikçe daha büyük ve girift bir hal alıyor. Farklı ülkelerde yatırımlar yapma ve doğal olarak şirket kurma süreci gündeme geliyor. Küresel ve bölgesel düzlemde büyüyen ve gittikçe birbirine bağlanan ticari ilişkiler yeni şirket kurulumlarını gerekli kılıyor. SWC Sertifikasyon Rusya ve Ukrayna’da gerçekleştireceğiniz ticari faaliyetlerinize destek olmak için, bu iki ülkede şirket kurulumu işlemlerinizi gerçekleştiriyor.

Rusça Konuşulan Ülkelerde Çalışma Izinleri

Rusya ve Rusça konuşulan ülkelerin birçoğu birbirine benzer kültürlere, devlet yönetim yapılarına ve ticari regülâsyonlara sahiptir. Çalışma izinleri gibi spesifik konular, tıpkı ihracat sertifikasyon süreçleri gibi, özel bir çalışmaya ihtiyaç duyar.

Hakkımızda

SWC

SWC olarak uzmanlaştığımız hizmetlerle küresel anlamda ticaretinize katkı sunuyoruz. Türkiye’de ve dünyada ticaretin can damarlarından birini oluşturan kalite sertifikasyonları ile; test, denetim gibi sertifikasyon süreçleriyle bağlantılı hizmetleri uluslararası düzlemde gerçekleştiriyoruz.

Türkiye ve Çin ofislerimizdeki uzman personelimiz ve yılların deneyimine dayalı uzmanlığımızla, işinizin daha hızlı, daha verimli ve daha başarılı olarak devam etmesinde üzerimize düşen katkıyı vermek için çalışıyoruz.

Tüm dünyadan müşterilerimize ticari faaliyetlerinin ihtiyaç duyduğu bu sertifikasyon, test ve gözetim hizmetlerini, toplam kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde hayata geçiriyoruz.

Detay

Bilgi Alın

Aşağıdaki formu doldurarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.